YOUTUBE REKLAMLARI

Google reklamlarını kullanarak Youtube’da arama ağı, görüntülü reklam ağı veya video kampanyalarla reklam gösterebilirsiniz.

Search: Metin reklamlar

Display: Görüntülü reklamlar (Display ads)

Display: Yer Paylaşımlı reklamlar (Overlay ads)

Video: Atlanabilir yayın içi reklamlar (In-stream)

Video: Atlanamayan yayın içi reklamlar (In-stream)

Video: Bumper reklamlar

Video: Discovery reklamlar

Video: Yayın dışı reklamlar

Günümüzde en çok ziyaret edilen video izleme platformu olması nedeniyle daha etkin bir tanıtım oluşturmak amacıyla Youtube yönetimi yapılmaktadır.

Youtube yönetimi sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Bu da işinizi ve gelirinizi kısa sürede artırmanız anlamına gelmektedir.

İşletmenizin veya kurumunuzun insanlar tarafından daha fazla tanınması mümkün olacaktır. Böylelikle sadece maddi anlamda değil prestij bağlamında da büyük bir ilerleme yakalanacaktır.

Kanalınıza gönderilen düzenli içerik üzerinden organik büyüme oluşturmaya çalışıyoruz ve sektörünüzü analiz ediyoruz.

Kullanıcılarınızla etkileşim oluşturmak, kitlenizin markanızla bağlantılı olarak pozitif bir güçlendirme ile bağlı kalmasını sağlıyoruz.

Ücretli fırsatlar, videodan önce gösterilen veya video içinde gösterilen reklamlar ve alakalı videolarda öncelikli yerleşimler şeklinde değerlendirme ile birlikte takibi yapılmaktadır.

İletiniz, potansiyel müşteri adayları oluşturma ve bunları dönüştürme konusunda mümkün olan en iyi şansı elde etmek için hedeflediğiniz kitleye göre belirlenir.

Platformunuzdaki önemli içerik oluşturuculara, markanızı övmek, benzersiz ve ilgi çekici içeriklerle sizinle birlikte çalışmaları için ulaşıyoruz.

Özel raporunuz, YouTube’da nerede olmanız gerektiğini ve olması gereken konuma ne kadar yaklaştığınız konusunda bilgileri içermektedir.