YANDEX HARİTALAR KAYDI HİZMETLERİ

İşletme bilgilerinizin, Yandex Haritalarda yer almasını sağlayarak adresiniz, iletişim bilgileriniz, çalışma saatleriniz ve şirketiniz hakkındaki bilgileri görünür kılabilirsiniz.
 

Haritalar dört sürümde mevcuttur: haritalar, uydu görüntüleri, altyazılı uydu görüntüleri ve lejant (karma). Kullanıcılar, mesafeyi ölçebilir ve haritadaki noktalar arasında sürükleyerek yol tarifleri alabilir.

Arama hem coğrafi nesneler (adresler, sokaklar, şehirler, bölgeler ve ülkeler) hem de kuruluşlar tarafından kullanılabilir. Kuruluşun sitede arama yaptıktan sonra ilçe, şehir veya bölgenin aydınlatması mevcuttur. Yandex Haritalar iOS, Android ve Windows telefonları için bir mobil uygulamaya sahiptir.

Yandex haritalar uygulamasına iş yerinizi eklemeniz, müşteri potansiyelinize en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacaktır.

Araçlarda en çok Yandex haritalar uygulaması kullanıldığından, reklamınız kolaylıkla hedef kitlenize ulaşacaktır.

Yandex haritalarda işletmenizi yayınlarken; website sahibi olmanız, kategori alanlarının doğru seçilmesi, adres bilgilerinizin doğru ve güncel olması gibi kriterlere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Firmanızın bilgilerini doğru bir şekilde girdikten sonra firmanızın bilgileri onay işlemlerine girer vetahmini 1 hafta içinde firmanız navigasyona eklenir. Firmanız onaylandıktan sonra Yandex haritalardaişletmenizi görebilirsiniz ancak navigasyon da diğer kullanıcıların aktif olarak görülmesi için uygulamanın güncellenmesini beklemeniz gerekmektedir. Sistem belirli aralıklarla güncellenmektedir.

Yandex Haritalarda Neden Kayıt Yaptırmalıyım?

Bir çok hizmete eş zamanlı kayıt olacaksınız!
Yandex Harita ve Yandex Navigasyon gibi Yandex hizmetlerinin tümüne birden eş zamanlı kaydınız gerçekleşecek. Cloud Dijital ekibi, ilgili tüm Yandex hizmetleri ile gerekli senkronizasyonu yapacaktır.

İster pastaneniz olsun, ister onlarca şubeden oluşan bir şirketiniz Yandex harita kaydı her ölçekten işletme için yapılabilir.

Yandex Harita hizmetine yapılacak kayıt sayesinde, kullanıcılar işletmenize kolayca ulaşabilecek. Mobil cihazlar (akıllı telefonlar, tabletler, araç navigasyon cihazları) ile Yandex navigasyonda yapılacak arama ile işletmeniz kolayca bulunabilecek, ve ziyaretçileriniz Yandex Navigasyon’da yol tarifi alabilecek!
Oluşturacağımız Yandex hesabınızda adresinizi ve çalışma saatlerinizi güncelleyecek ve varsa Yandex reklam hesabınızla senkronize edeceğiz. Yandex harita kaydından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak ve müşterileri sizi seçmek için ikna etmeye çalışacağız.