Tiktok Reklamları

Tiktok Top View Reklamları :  Uygulamanın ilk açıldığı anda karşımıza çıkan video reklamlardır. Tüm ekranı kaplayan bu reklam türü 5-60 saniye arasında video içerikle kullanılmaktadır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

Tiktok Brand Takeower Reklamları: Uygulamanın ilk açıldığı anda karşımıza çıkan 5 saniye boyutunda video ya da görselden oluşmaktadır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

Tiktok One Day Max Reklamları:  Tiktok uygulamasında ‘’Sizin için’’ kısmında karşımıza çıkan süresi 60 saniyeye kadar olan video reklamlardır. Günlük satın alım yapılmaktadır.

Tiktok Brand Premium Reklamları: 60 saniyeye kadar gösterilen reklamdır. One Day Max reklamlardan tek farkı bin gösterim başına maliyet ile satın alınmaktadır. Kullanıcı hedefleme imkanı vermektedir.

Tiktok In-Feed Ads Conversion Reklamı: Tiktok’da e-ticaret siteleri için uygun olan reklam modelidir. Var olan Tiktok Hedefleri dışında veri odaklı hedefleme, benzer kitle oluşturma ve yeniden hedefleme seçenekleri kullanılabilmektedir. CPC ve CPI şeklinde satın alım yapılabilmektedir.

Tiktok Hashtag Challenge Reklamı: Oluşturacağınız etiketle kullanıcının bu etiketlerde video çekimlerini sağlatabileceğiniz, marka etkileşimi sağlayacak bir reklam modelidir.