E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

E-ticaretin birçok modeli bulunmaktadır. Bunlardan en yaygın olanları B2B ve B2C olarak kısaltılan ve Türkçe karşılıkları ‘’Firmadan firmaya’’ ve ‘’Firmadan müşteriye’’ olarak bilinmektedir. Yine sıklıkla kullanılan diğer bir model C2C modelidir. Bu model tüketicilerin kendi aralarında satış yapabildiği e-ticaret sistemini tanımlıyor. Bunlar Trendyol, Hepsiburada, Gittigidiyor vb bu modelde bilinen örnekler arasında yer almaktadır.

E-ticaret yapmak isteyen siz müşterilerimize sektör ile alakalı bir fizibilite raporu hazırlanmaktadır. Elde edeceğiniz faydalar gözler önüne serilmektedir. Firmanın ihtiyaçlarına özel olarak e-ticaret sitenizin yazılımını gerçekleştirilir. Firma ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan bu özel yazılım ile müşterinin gelecekteki hareket alanını genişletme şansı elde edilir. Herhangi bir ekleme ya da değişik yapmak istenildiğinde kolayca aksiyon alınabilmektedir.

Müşterilerin tercihine göre e-ticaret sitesine mobil uygulama da oluşturabilmektedir. Mobil uygulama ile müşterilerinizin her an size ulaşmasını sağlayarak ulaşılabilirliğinizi arttırabilirsiniz. Bu sayede satışlarınızı da büyük oranda arttırma şansına sahip olursunuz.

Tüm bunlarının yanında müşteri deneyimine uygun tüm tasarımlar için tasarım ekibimiz kurumsal kimliğinize uygun tasarımlar hazırlıyoruz. Kurumsal e-ticaret sitesi tasarımları ile müşterilerinize kurumsallığını yansıtarak kurumsal imajını geliştirebilme şansına sahip olabilirsiniz.

Yazılımın ardından e-ticaret siteniz gerekli olan tüm entegrasyonları sağlamaktayız. Bunlar Kargo, ERP, Stok, Barkod, Fatura, Ödeme, Sms entegrasyonudur. Entegrasyon süreci bir e-ticaret sitesi için oldukça büyük önem arz etmektedir. Tüm bu süreçlerin düzgün ve hızlı bir şekilde yönetilmesi müşteri memnuniyeti açısından çok önemlidir. Bu entegrasyon süreçlerinin tümünde görev alarak sizlere kolaylık sağlıyoruz.

Daha sonra gerekli olan e-ticaret dijital reklamlarının planlanması ve yönetilmesi tarafında da rol almaktayız. Etkili reklam içerikleri ile ürünlerinizin tanıtılmasında ve satışlarınızın artmasında destek sağlıyoruz. Bunlar Google Ads ve Facebook Business üzerinden çıkılan reklamlardır. Google Ads ile arama motorunda yapılan aramalarda reklam vererek internet sitenize potansiyel müşterilerinizi çekebilirsiniz. Facebook Business üzerinden sosyal medya kanallarına yapılan reklamlarla müşterilerinizle sosyal medya üzerinden etkileşim kurarak marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırabilirsiniz.